Pogotowie Feministyczne [new line] - wniosek o pilny grant

Pogotowie Feministyczne wspiera pilne feministyczne działania i interwencje, które nie mogą czekać. Jeśli potrzebujecie szybkiego zastrzyku pieniędzy na aktywizm w związku z nową, niespodziewaną sytuacją, zapraszamy Was do wypełnienia krótkiego formularza.

Prosimy o nieużywanie emotikonek - niestety powodują one problemy ze składaniem wniosków.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Osoba kontaktowa w sprawie wniosku
Wasze działanie
Pogotowie Feministyczne wspiera działania, które wynikają z nowych, nagłych sytuacji oraz wymagają szybkiej reakcji, by doprowadzić do feministycznej zmiany. [new line]Opiszcie sytuację lub potrzebę, na którą chcecie odpowiedzieć. Co się dzieje? Na ile ta sytuacja jest dla Was nowa/ niespodziewana? [new line]Na ile ta sytuacja jest dla Was nowa/ niespodziewana? [new line]Dlaczego to działanie nie może czekać? Dlaczego to ważne, żeby odbyło się pilnie, właśnie teraz?
Na czym polega Wasze działanie? Do kogo je kierujecie, kiedy i gdzie się odbędzie? [new line]Co się zmieni, jeśli uda Wam się zrealizować to działanie? [new line]Co może się stać, jeśli działanie nie odbędzie się w tym momencie?
Kto tworzy Waszą grupę? [new line]Czym się zajmujecie?[new line]W jakim sensie czujecie się częścią ruchu feministycznego?
Osoby polecające
Jeśli współpracujecie z innymi organizacjami, kolektywami i osobami, które angażują się w aktywizm feministyczny, zachęcamy do wpisania ich poniżej jako osób polecających. Możliwe, że odezwiemy się do nich w razie pytań dotyczących Waszej grupy. Możecie podać maks. 2 osoby/grupy.

Prosimy uprzedźcie osoby, że chcecie je wskazać we wniosku, i zapytajcie je o zgodę - być może będziemy się z nimi skontaktować. Podane w tym punkcie dane osobowe (imię, nazwisko, numer telefonu) usuniemy po rozpatrzeniu wniosku. Więcej o tym, dlaczego prosimy o podanie osoby polecającej, dowiecie się w FAQ tutaj.