Wniosek o MiniGrant

Zgłoś swój pomysł na feministyczne działanie!

Zanim przystąpicie do napisania wniosku, odpowiedzcie sobie na poniższe pytania. Jeśli na wszystkie cztery pytania Wasza odpowiedź brzmi „tak”, to zapraszamy Was dalej!

  • Czy działacie na rzecz praw kobiet i/lub praw osób queer, osób niebinarnych, osób interpłciowych, osób transpłciowych (osób nie cis męskich)?
  • Czy Wasza grupa lub organizacja jest prowadzona przez kobiety i/lub osoby queer, niebinarne, interpłciowe, transpłciowe? (oznacza to, że osoby nie cis męskie stanowią większość w zarządzie lub innym ciele decyzyjnym oraz realnie podejmują decyzje w grupie lub organizacji)?
  • Czy Wasza grupa lub organizacja czuje się związana z ruchem feministycznym?
  • Czy Waszymi działaniami odpowiadacie na potrzeby kobiet i/lub osób queer, osób niebinarnych, osób interpłciowych, osób transpłciowych, które mieszkają w Polsce?

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Osoba kontaktowa w sprawie wniosku

UWAGA: Pamiętajcie, że dalszą część wniosku będą czytały inne grupy, które zgłoszą swoje pomysły i przejdą do II etapu. Zwróćcie uwagę na to, jakie swoje dane podajecie. Zachęcamy Was do udzielania konkretnych odpowiedzi na pytania pomocnicze oraz do pisania prostym językiem – to ułatwi zrozumienie Waszego pomysłu innym osobom czytającym wniosek. W miarę możliwości unikajcie specjalistycznych wyrażeń. Prosimy o nieużywanie emotikonów (niestety!) – powodują problemy w systemie składania wniosków.

Wniosek o MiniGrant
Kim jesteście? Ile osób tworzy Waszą grupę/organizację? Jak i dlaczego powstała Wasza grupa/organizacja? Czym się zajmujecie? Kto i jak podejmuje decyzje? W jakim stopniu uważacie się za grupę/organizację reprezentującą osoby narażone na dyskryminację, marginalizację i/lub przemoc? Z jakimi tematami i wartościami feministycznymi się utożsamiacie?
Co chcecie zrobić? Kiedy i gdzie chcecie zrealizować swoje działanie? Do kogo – do jakiej grupy – kierujecie swoje działanie? Jak do nich dotrzecie? Skąd wiecie, jakie są potrzeby tych osób? Ile mniej więcej osób skorzysta z tego, co zrobicie?
Co chcecie osiągnąć/ zmienić Waszym działaniem? Dlaczego składacie wniosek na to działanie właśnie do Funduszu Feministycznego?
Na co chcecie przeznaczyć środki z MiniGrantu? Wskażcie listę wydatków wraz z planowanymi kosztami
Kwota MiniGrantu to 5300 zł (może być mniejsza). Pamiętajcie, żeby wpisywać kwoty w formacie 00.00, czyli z kropką, a nie przecinkiem.

Lp.

Nazwa wydatku

Kwota

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.